Режимно-налагоджувальні та еколого-теплотехнічні випробування котлів, руфтопів та іншого котельного обладнання

Проведення робіт з режимно-налагоджувальних та еколого-теплотехнічних випробовувань котельного обладнання – це важливий етап експлуатації обладнання для виробництва тепла, гарячої води, пари – котельні. Професійне налагодження та ефективна експлуатація котельні дозволяють скоротити емісію забруднюючих речовин та зменшити витрати на паливо для котельні. Режимна наладка котельні – це комплекс заходів, який призначений, у першу чергу, для підвищення енергоефективності котельні.

Енергоефективність котельного обладнання – це найважливіша ознака при виборі котельного устаткування для виробництва пару чи гарячої води для потреб промислових та сільськогосподарських об’єктів, житлових та громадських будівель. Енергоефективність котельного обладнання означає раціональне використання енергоресурсів, застосування нових сучасних екологічно чистих паливних матеріалів, при спалюванні яких буде менше виділятись шкідливих та забруднюючих речовин. Тобто, рівень енергоефективності котельного обладнання напряму впливає на стан навколишнього природнього середовища та атмосферного повітря.

Сучасні технології, що направлені на збільшення енергоефективності, дозволяють ще на стадії проектування котельного обладнання врахувати всі можливі ризики, що можуть виникнути в його роботі, прорахувати раціональність застосування енергозберігаючих матеріалів, пристроїв, елементів для повного функціонування котельні у відповідності до вимог екологічного законодавства. Основними причинами, що знижують енергоефективність котельного обладнання, вважають відсутність пристроїв для обліку енерговитрат, низький рівень теплоізоляції, зношування котельного обладнання, застосування застарілих систем автоматизації, невикористання підігрівачів, недосконалість існуючих пристроїв. Отже, під час проектування та будівництва котельного обладнання сучасні інженери-технологи враховують зазначені недоліки та, використовуючи досвід іноземних держав, здатні розробити котельне обладнання з високим рівнем енергоефективності та енергоощадливості.

Але успішне проектування, будівництво та комплектація котельного обладнання не гарантують в повній мірі його енергоефективність та безперебійний режим роботи. Для підтримання оптимального стану роботи котельного обладнання необхідно періодично проводити з роботи режимно-налагоджувальних та еколого-теплотехнічних випробовувань котельного обладнання. Проведення робіт з режимно-налагоджувальних та еколого-теплотехнічних випробовувань котельного обладнання дозволяє встановити ефективність використання енергетичних ресурсів та провести енергетичний аудит встановленого котельного обладнання на Вашому об’єкті. Також проведення робіт з режимно-налагоджувальних та еколого-теплотехнічних випробовувань котельного обладнання дозволяє зібрати дані для розробки плану маловитратних заходів для підвищення енергоефективності роботи котельного обладнання. Провідні інженери-технологи не тільки розроблять рекомендований план заходів, але й обґрунтують доцільність та раціональність застосування кожного з них.

Також, варто окремо зазначити, що проведення режимної наладки котельні необхідно здійснювати перед проведенням лабораторних вимірювань забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря. Особливо, під час процедури отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин, проведення робіт з режимно-налагоджувальних та еколого-теплотехнічних випробовувань котельного обладнання дозволить максимально ефективно налаштувати окремі вузли та процеси, наприклад,  пальник газового котла, для мінімізації викидів забруднюючих речовин. Ефективне горіння палива котельні дозволяє економити не тільки на паливі для котельні, але й на сплаті екологічного податку. Екологічний податок, за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, розраховується виходячи з кількості забруднюючих речовин тон в рік, які зазначені в дозволі на викиди.

Досвідчені фахівці та інженери-технологи провідної компанії ЕМСІЕЛ з радістю допоможуть Вам як в проектуванні та установці котельного обладнання, так і в проведенні режимно-налагоджувальних та еколого-теплотехнічних випробовувань котельного обладнання, оформленні всіх результатів вимірювань і досліджень та розробці заходів щодо економії енергії та палива. Саме тому, звертаючись до компанії MCL ви гарантовано отримаєте найкращу якість, економите свій час та гроші.