Контроль умов та стану тимчасового розміщення відходів

Поводження з відходами – дії, спрямовані на запобігання утворенню відходів, їх збирання, перевезення, сортування, зберігання, оброблення, перероблення, утилізацію, видалення, знешкодження і захоронення, включаючи контроль за цими операціями та нагляд за місцями видалення.

Зберігання відходів – тимчасове розміщення відходів у спеціально відведених місцях чи об’єктах (до їх утилізації чи видалення).

Вимоги, щодо організації та утримання місць тимчасового зберігання відходів наведені в ДСанПіН 2.2.7.029-99 “Гігієнічні вимоги щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров’я населення” (необходимо сделать ссылку на соответствующий пдф, который должен открываться в отдельном окне). Крім того, правильна організація та утримання місць тимчасового зберігання відходів є запорукою екологічної безпеки та збереження здоров’я населення.

Послуга з контролю умов та стану тимчасового розміщення відходів входить до переліку послуг, що надаються за принципом екологічного аутсорсингу.
Про переваги екологічного аутсорсингу від MCL Ви можете ознайомитися в розділі Екологічний супровід підприємств напрямку Еколого-правовий консалтинг вище.