Проведення досліджень наявності патогенних мікроорганізмів на об’єктах незавершенного будівництва

Останнім часом, у зв’язку великою кількістю недобудованих будинків та доволі низькою пропозицією на земельному ринку, більшість забудовників звертають увагу на об’єкти незавершеного будівництва. Це безумовно позитивне рішення, яке не можливо недооцінити. З одного боку, це вирішує гостре питання житла, а з іншого, прибирає з обличчя міста сірі громади недобудов. Хоча, для жителів міста та потенційних клієнтів забудовників, це беззаперечно позитивне рішення, для самих забудовників –   справжній виклик – завершити будівництво споруди, яка декілька років під дією атмосферних явищ піддавалась природним процесам.

Можливе зараження стін пліснявим грибом (цвіллю) у першу чергу створює загрозу для здоров’я людей. Патогенні мікроорганізми що виникають на поверхні стін здатні виділяти небезпечні для здоров’я ферменти, які при контакті з людським організмом можуть привести до тяжких захворювань. Окрім загрози для життя, патогенні мікроорганізми шкодять стінам та підлозі, на яких вони утворилися, навіть до повної руйнації бетонних або цегляних конструкцій.

Навіть сучасні будівельні матеріали, які мають протигрибкові властивості не можуть впоратись з грибками які в’їлися в стіни. Небезпеку становить те, що на ранніх стадіях ураження патогенними мікроорганізмами вкрай важко розпізнати, адже плодові тіла мають розгалужену структуру і не помітні для людського ока. Отже такі мікроорганізми можуть проявитися на поверхні тільки через декілька років, протягом яких, вони розмножувалися та шкодили здоров’ю. Варто зауважити, що такі тривалі ураження не просто знищити і як правило це коштуватиме навіть заміною нового чистового ремонту стін, стелі, підлоги.

Саме тому забудовникам та девелоперам, які планують завершити будівництво будівлі, стіни якої, можливо уражені патогенними мікроорганізмами вкрай важливо до початку будівельних робіт впевнитись у відсутності зараження патогенними мікроорганізмами бетонних конструкцій. А у випадку зараження – вчасно та якісно провести роботи по дезінфекції заражених конструкцій. Товариство «еМСіеЛ» пропонує проведення дослідження на предмет виявлення патогенних мікроорганізмів. Компанія MCL має багаторічний досвід у організації проведення подібних лабораторних досліджень. Наші партнери – провідні державні та приватні структури, які мають у своєму розпорядженні тільки найдосвідченіших і найкращих спеціалістів у сфері санітарно-гігієнічного нагляду. Для нашого клієнта ми пропонуємо організацію проведення усіх робіт під ключ, в тому числі надання послуг з дезінфекції.

Дана робота виконуватиметься в декілька етапів. ТОВ «еМСіеЛ» організує виїзд спеціалістів на об’єкт з метою встановлення необхідної кількості замірів. Далі, ми, організовуємо виїзд лабораторії на об’єкт потенційного зараження патогенними організмами з метою проведення змивів для отримання зразків мікроорганізмів та контролюємо їх проведення. Після чого, у спеціальних приміщеннях зразки змивів визріватимуть у регламентований санітарними нормами період (не менше 7 днів). Підтверджені спеціалізованим лабораторним центром результати аналізів разом з рекомендаціями передаються замовнику.

Якщо результати аналізів підтвердили наявність патогенних мікроорганізмів у зразках проб, компанія MCL може запропонувати проведення дезінфекції для знищення цвілі плісняви, грибів та інших патогенних мікроорганізмів. Усі заходи з дезінфекції, знищення патогенних мікроорганізмів будуть виконуватися спеціалізованими державними підприємствами, які мають достатній досвід, наукову та матеріальну базу.

Товариство еМСіеЛ спираючись на своїх партнерів у сфері санітарно-епідеміологічного нагляду гарантує своїм клієнтам результат виявлення патогенних мікроорганізмів, у разі їх наявності, на стінах, стелі та підлозі будинків, які планується добудувати, провести дезінфекцію. Також, виявлення патогенних організмів та інші лабораторні дослідження входять у комплекс послуг, який надається у рамках екологічного аутсорсингу. Довіривши вирішення своїх питань у сфері екології та санітарно-епідеміологічному нагляді компанії MCL Ви отримуєте надійного партнера, який здатен за конкурентними цінами та у визначений термін надати Вам повний спектр послуг на найвищому рівні.