Організація проведення робіт з дератизації, дезінфекції та дезінсекції

Безпека продуктів харчування та охорона здоров’я людини лежить в основі політики здійснення санітарно-епідеміологічного нагляду на підприємствах, де ведеться жорсткий контроль за безпекою виробничих та технологічних процесів та умовами в яких здійснюється виробництво харчових продуктів. Тому такий аспект як знищення патогенних мікроорганізмів, шкідників, гризунів та різних комах, а також запобігання їхньому виникненню, має досить велике значення. Для зменшення кількості патогенних мікроорганізмів застосовують профілактичні та протиепідемічні та гігієнічні заходи. Такими заходами є проведення дезінсекції, дезінфекції та дератизації приміщень.

Компанія MCL як одна з провідних організацій, що надає послуги в сфері екології, санітарно-епідеміологічного нагляді та охорони навколишнього природнього середовища організує проведення робіт з дезінфекції, дезінсекції та дератизації приміщень на Вашому підприємстві у співробітництві зі спеціалістами Держпродспоживслужби та сертифікованими організаціями.

Заходи з дезінфекції проводять на підприємствах з виробництва продуктів харчування, в закладах торгівлі харчовими продуктами, в закладах громадського харчування, готельних комплексах та гуртожитках, в лікувально-оздоровчих закладах (санаторії, пансіонати, дитячі табори, госпіталі, профілакторії, пологові будинки, диспансери), в житлових будинках, квартирах та офісних приміщеннях, в складах. Проведення дезінфекції в профілактичних цілях означає систематичне прибирання приміщень незалежно від того чи є інфекції або хворі. Дезінфекція в профілактичних цілях є ефективною тільки в разі постійному її проведенні. Поточна дезінфекція проводиться з метою запобігання розповсюдження вже наявної інфекційної хвороби. Заключна дезінфекція проводиться у випадках спалаху епідемій або летальних випадках. Всі вище зазначені види дезінфекції здійснюються спеціалізованим сертифікованими організаціями або уповноваженими організаціями Держпродспоживслужби.

Послуга з проведення дезінсекції включає в себе комплекс заходів спрямованих на знищення та запобігання виникненню комах (мух, кліщів, тарганів, комарів, блох, клопів). Провести дезінсекцію можна не тільки в приміщеннях підприємств, офісах, складах, але й в житлових будинках та квартирах окремо. Важливим аспектом в проведенні дезінсекції є безпека наданої послуги, оскільки застосовані хімічні засоби не повинні впливати на здоров’я людини, тобто бути абсолютно безпечними та нетоксичними.

Комплекс заходів з проведення дератизації означає не тільки знищення гризунів, але й профілактику їх повторного виникнення, оскільки миші та щури є джерелом та переносниками небезпечних інфекційних захворювань. Методи, що застосовуються в боротьбі з гризунами, включають в себе застосування хімічних засобів (різні види яду) та використання мишоловок та інших пасток. Також після знищення гризунів, в компетенції уповноваженої сертифікованої компанії прибирання приміщення, де проводилась дератизація.

Також одним із специфічних методів боротьби зі шкідниками є проведення фумігації. Фумігація – це комплекс заходів спрямованих на знищення комах із застосуванням отруйних парів та газів. Фумігація проводиться на елеваторах, млинах, складах де зберігаються овочі, фрукти, зернові та тара для сільськогосподарської продукції.

Ефективність проведення дезінсекції, дезінфекції, дератизації та фумігації залежить від застосованих способів та методів проведення певного комплексу заходів, від якості хімічних засобів та, відповідно, кваліфікації та досвіду спеціалістів з проведення таких процедур. Тому важливо довірити організацію проведення заходів з дератизації, дезінсекції, дезінфекції та фумігації досвідченим фахівцям компанії MCL, які підберуть для Вас найкращу сертифіковану організацію для безпечної та ефективної роботи. Звернувшись в компанію MCL, Ви будете впевнені в якості виконаної роботи в обумовлений термін!