Організація ефективного використання відходів

Відходи – будь-які речовини, матеріали і предмети, що утворилися у процесі виробництва чи споживання, а також товари (продукція), що повністю або частково втратили свої споживчі властивості і не мають подальшого використання за місцем їх утворення чи виявлення і від яких їх власник позбувається, має намір або повинен позбутися шляхом утилізації чи видалення;
Враховуючи важливість питання повторного використання сировини, а також можливість переробки відходів з отриманням прибутку, відходи завжди були, є, і будуть можливістю отримання додаткового прибутку.

Тому, дуже важливо правильно та ефективно організувати процес поводження з відходами. Враховуючи, що у своїй більшості, суб’єкти господарювання не мають бажання вивчати «не профільний» бізнес, наші спеціалісти, з радістю, по принципу екологічного аутсорсингу побудують ефективну систему поводження з відходами. Тому, користуючись послугою екологічного аутсорсингу від MCL на Клієнт має можливість не тільки повністю «окупити» затрати на екологічний аутсорсинг, а і мати від такої співпраці реальний прибуток.

Про переваги екологічного аутсорсингу від MCL Ви можете ознайомитися в розділі Екологічний супровід підприємств напрямку Еколого-правовий консалтинг вище.