Комплекс робіт з проектування, будівництва систем водозабору (в тому числі організація бурових робіт)

Нерідко буває так, що забезпечити водопостачанням та водовідведенням об’єкт або не можливо, або фінансово не обґрунтовано, або необхідно забезпечити об’єкт «живою» водою без складної системи хімічної очистки. Вирішенням такої проблеми є автономна система водозабору та (при необхідності) локальні очисні споруди.

Партнерська співпраця з ДП «Українська геологічна компанія» дозволяє нам гарантувати повний спектр робіт з водозабезпечення повній відповідності до національного законодавства, незмінну високу якість та багаторічну гарантію. Матеріальні можливості дозволяють нам бурити свердловини глибиною до 950 метрів, а багаторічний досвід – повну відповідність проектної документації до будівельних норм та якості виконання робіт.

Співпраця з Державною екологічною академією при Мінприроди України дозволяє нам залучати унікальний досвід науковців у питаннях вибору та проектування локальних очисних споруд.
Унікальний досвід, що має наукове підґрунтя дозволяє ТОВ «еМСіеЛ» надавати нашим клієнтам послуги незмінно високої якості!