Екологічна звітність підприємства за 2017 рік

Поспішаємо Вам нагадати, що прийшов час здачі державної екологічної звітності!

Людство прагне всіляко раціоналізувати використання ресурсів з метою мінімізації відходів і вичерпання цих самих ресурсів. Для цього було розроблено ряд вимог в сфері водокористування та поводження з відходами, яким має відповідати підприємство. Для контролю за станом навколишнього середовища, а також для запобігання екологічним катастрофам, державою ведеться збір інформації, її систематизація та аналіз.

Для забезпечення складання державного водного кадастру за розділом «Водокористування» і для систематизації даних про забір, використання, скид вод, наявності систем очищення вод, що скидаються, ведеться державний облік водокористування.

Юридичні та фізичні особи, діяльність яких підлягає державному обліку водокористування повинні подати звіт про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна).

В даному звіті мають зазначатися забір, використання, передача та втрати води, інформація про водовідведення, а також додаткові показники використання води.

Цей звіт необхідно подати вже до 1 лютого!

Швидко та якісно оформити звіт, а також отримати дозвіл на спеціальне водокористування вам допоможе компанія MCL. Наша організація протягом багатьох років надає професійні послуги в сфері спеціального водокористування. Завдяки партнерським угодам з провідними підприємствами в галузі екології та природокористування, компанія MCL надає кваліфіковані послуги для отримання дозволу на спецводокористування для підприємств незалежно від їх місцезнаходження.

Також, необхідно встигнути подати декларацію утворення відходів. Зробити це потрібно вже до 20 лютого. Декларація утворення відходів подається раз на рік підприємствами, загальне утворення відходів, яких становить від 50 до 1000 умовних одиниць. Показник загального утворення відходів розраховується з урахуванням обсягів утворення відходів по кожному класу небезпеки за звітний період. В декларації має бути інформація про кожен вид відходу, його код, клас небезпеки, обсяг утворення за звітний рік, прогнозований обсяг і напрямок передачі відходів.

Компанія MCL, спираючись на власний багаторічний досвід в проведенні інвентаризації відходів для підприємств будь-якого розміру та виду діяльності, може запропонувати Вам провести комплекс робіт для розрахунку Пзув та проведення Інвентаризації відходів на взаємовигідних умовах. Обираючи компанію MCL, Ви отримаєте надійного бізнес партнера в сфері екології, менеджменту та права.

Дана інформація корисна та важлива для Вас? Додайте цю статтю у Вашу стрічку на Facebook.

Якщо Ви не отримали повну відповідь на Ваше питання, або потребуєте індивідуальної безкоштовної консультації, заповніть будь ласка, форму зворотного зв’язку нижче!

Форма зворотнього зв'язку